Studio Elegante Em Pinheiros Prox. Metro - Pg606

  • WiFi
  • 24-uursreceptie
  • Versneld in- en uitchecken
  • Fitnesscentrum
  • Solarium

Studio Elegante Em Pinheiros Prox. Metro - Pg606 São Paulo villa bevindt zich binnen 5 minuten wandelen van Aprendiz Alley en is van alle gemakken voorzien, zoals Wi-Fi en een privéparkeerplaats. Dit vakantiehuis ligt op een eersteklas locatie in de Pinheiros wijk en biedt plaats aan maximaal 2 gasten.

Studio Elegante Em Pinheiros Prox. Metro - Pg606 villa heeft ook een complete keuken uitgerust met een koelkast en keukengerei voor het comfort van de gasten. Santa Ceia, waar een breed scala aan maaltijden wordt geserveerd, ligt op 250 meter loopafstand.

Deze 1-badkamer villa, gesitueerd binnen 3 km afstand van het Instituto Butantan, is ook op een korte afstand van Fradique Coutinho metrostation. Studio Elegante Em Pinheiros Prox. Metro - Pg606 villa is op 16 minuten loopafstand van Praça Benedito Calixto en binnen 7 minuten loopafstand van de Beco do Batman gelegen. Voor sportliefhebbers is deze woning een ideaal startpunt om de sportscene van São Paulo te ontdekken, met het Arena Palestra Itália op 3,1 km verderop. Parada 2 - Simao Alvares bushalte ligt op maar 10 loopminuten verderop, zodat je São Paulo kunt ontdekken.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Studio Elegante Em Pinheiros Prox. Metro - Pg606 São Paulo
Studio Exclusivo Em Pinheiros - Pg413
Mobiele prijsaanbieding

Studio Exclusivo Em Pinheiros - Pg413

0 m van de accommodatie
Studio Boho Alto Padrao | Acad. - Pg709
Mobiele prijsaanbieding

Studio Boho Alto Padrao | Acad. - Pg709

9.2
Schitterend 24 beoordelingen
0 m van de accommodatie
Apto Alto Padrao - Pg716
Mobiele prijsaanbieding

Apto Alto Padrao - Pg716

10
Voortreffelijk 2 beoordelingen
0 m van de accommodatie

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Activiteiten

    • Fitnesscentrum

    Accommodatie diensten

    • 24-uursreceptie
    • Versneld in- en uitchecken
    • Kleedkamer
    • Wasserij
    • Boodschappenservice

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Zakelijke faciliteiten

    • Zakencentrum

    Recreatie

    • Tuin
    • Ontspannings-/ TV-kamer
    • Solarium

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Zithoek
    • Terras
    • Tuinmeubelen
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Gordijnen

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 22:00
    Uitchecken: tot 12:00
    Veelgestelde vragen
    • Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Studio Elegante Em Pinheiros Prox. Metro - Pg606 villa?
      U kunt een bezoek brengen aan Rio Verde Cultural Centre, gelegen 7 Studio Elegante Em Pinheiros Prox. Metro - Pg606 villa.
    • Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van Studio Elegante Em Pinheiros Prox. Metro - Pg606 villa?
      Ja, gratis privéparkeerplaatsen is beschikbaar voor gasten van Studio Elegante Em Pinheiros Prox. Metro - Pg606 villa.
    • Welke luchthaven ligt het dichtste bij Studio Elegante Em Pinheiros Prox. Metro - Pg606 villa?
      Studio Elegante Em Pinheiros Prox. Metro - Pg606 villa is op 5 km van de luchthaven Congonhas gelegen, gemakkelijk bereikbaar binnen 20 minuten rijden.
    • Wat is de tijd van in- en uitchecken bij dit vakantiehuis?
      Gasten van dit vakantiehuis dienen uiterlijk om 22:00 in te checken en tot 12:00 uit te checken.
    • Welke restaurants zijn er in de buurt van deze villa?
      Restaurants in de buurt van deze villa zijn Boteco São Bento Vila Madalena restaurant, dat Braziliaanse gerechten (vlak om de hoek van de accommodatie) serveert, evenals A Casa Do Temaki restaurant beroemd voor Japanse keuken (op 100 meter afstand).
    • Heeft Studio Elegante Em Pinheiros Prox. Metro - Pg606 villa een zwembad?
      Ja, gasten van Studio Elegante Em Pinheiros Prox. Metro - Pg606 villa kunnen genieten van een buitenzwembad, dat op locatie ligt.
    • Heeft Studio Elegante Em Pinheiros Prox. Metro - Pg606 villa een keuken?
      Ja, Studio Elegante Em Pinheiros Prox. Metro - Pg606 villa heeft een complete keuken.
    • Staat Studio Elegante Em Pinheiros Prox. Metro - Pg606 villa open voor gasten met huisdieren?
      Huisdieren zijn helaas niet toegestaan op het terrein.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Studio Elegante Em Pinheiros Prox. Metro - Pg606 São Paulo

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten